Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирській області будівельна галузь «впала» на 35%
 
1-12-2010, 23:27  Економіка

У Житомирській області будівельна галузь «впала» на 35%

 
Вже другий рік поспіль складна ситуація в будівництві.

У Житомирській області будівельна галузь «впала» на 35%Відсутність фінансування і недостатнє банківське кредитування спричинили спад будівельно-монтажних робіт за 9 місяців майже на 35%. Область за цим показником посіла 21 місце в державі, тоді як за підсумками I-го кварталу, спрацювавши з приростом на 5%, була на 3 місці .

Про це на нещодавній колегії Житомирської державної адміністрації сказав заступник губернатора Ігор Орлов.
Основною причиною є скорочення робіт з будівництва будівель та споруд на 41%, питома вага яких у загальних обсягах становить понад двох третин.

На 32% зменшилися обсяги робіт підприємств, що працювали на установлення інженерного устаткування.

Поряд з цим побудовано 147 тис. квадратних метрів загальної площі житла, що в 4 рази більше, ніж у минулому році.
Незважаючи на невеликі обсяги фінансування, передбачені для області на 2010 рік, всього близько 16 млн. гривень, відповідні кошти було намічено направити на будівництво соціально важливих об'єктів, до яких увійшли: загальноосвітня середня школа № 8 на 360 учнів у місті Новоград-Волинський, реконструкція під школу дитячого садка в селі Кодня Житомирського району, третій пусковий комплекс консультативно-діагностичної поліклініки обласної клінічної лікарні, розширення Житомирської міської дитячої лікарні, реконструкція і розширення до 12 тис. кубометрів на добу водопостачання, водовідведення та очисних споруд у місті Бердичеві.

За рахунок коштів обласного бюджету розпочато розробку Схеми планування території області кошторисною вартістю 2,6 млн. гривень.

За 9 місяців профінансовано 192 тис. гривень, до кінця року планується освоїти ще 100 тис. гривень.
За матеріалами Житомир.info

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!