Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі з роботодавцями, які не платять зарплату, поговорять на спеціальній нараді
 
5-05-2011, 22:30  Економіка

У Житомирі з роботодавцями, які не платять зарплату, поговорять на спеціальній нараді

 
Житомирських роботодавців, які накопичують борги по заробітній платі перед своїми працівниками, збираються заслухати на окремій нараді в мерії міста.

0Про це на прес-конференції повідомив заступник губернатора Житомирської області Олександр Никитюк.

«Щодо Житомира, за який я, згідно розпорядження голови Житомирської держадміністрації, зокрема відповідаю, то на колегії 28 квітня було домовлено, що в період до 8 травня ми зберемо окрему нараду в Житомирській мерії і заслухаємо найбільш недбайливих керівників підприємств різної форми власності щодо погашення боргів із заробітної плати, зі сплати обов'язкових платежів, і в цілому їх програми подальшого функціонування на території Житомира, - сказав він. - Це буде зроблено однозначно і принципово, і думаю, що рішення будуть прийняті в інтересах громадян ».

Зі слів першого заступника губернатора Рижука Миколи Олещенка, за обсягами погашення боргів Житомирська область посідає лише 14 місце в Україні (23,2 млн. грн.), за темпами - 4 місце (результати 1 кварталу 2011 року).

Сума «чорнобильських» боргів становить всього 2 тисячі гривень. Чорнобильські виплати за боргами по заробітній платі ліквідовані повністю.

«Завдання, які сьогодні озвучив і поставив голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук, відповідають розпорядженням президента України на кінець року вийти на« нуль»по погашенню боргів по заробітній платі», - сказав Олещенко.

За матеріалами Житомир.info

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!