Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Українці стали значно більше витрачати
 
15-08-2011, 22:55  Економіка

Українці стали значно більше витрачати

 
Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, які здійснюють діяльність у роздрібній торгівлі і ресторанному бізнесі, за січень-липень 2011-го року склав 184 з половиною мільярда гривень. У порівнянні з минулим роком це на 14,7% більше. Такі дані наводить Державний комітет статистики.

Українці стали значно більше витрачатиПри цьому обсяги продажів у роздрібній торгівлі росли по областях не рівномірно. Найбільше зростання було зафіксовано в Черкаській, Київській та Закарпатській областях - плюс 21,7%, 21% і 19% відповідно. Вище середнього торгівля зросла ще у дев'яти регіонах. При цьому самим слабким зростанням була відзначена Херсонщина - всього плюс 6,1%.

Вважається, що зростання товарообігу в роздробі є одним із доказів поліпшення рівня життя українців, оскільки він означає зростання споживання. Середня зарплата в Україні виросла за перше півріччя майже на 18%, досягнувши 2,7 тис.грн ..


За матеріалами «Багнет»

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!