Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Мінприроди має намір анулювати дозволи на користування надрами в Житомирській області
 
29-07-2010, 14:54  Господарство

Мінприроди має намір анулювати дозволи на користування надрами в Житомирській області

 
Державною екологічною інспекцією в Житомирській області в II кварталі 2010 року проведено 25 перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства суб'єктами господарювання при здійсненні надрокористування.

Мінприроди має намір анулювати дозволи на користування надрами в Житомирській областіЗа результатами перевірок керівництву підприємств видані приписи про усунення виявлених порушень природоохоронного законодавства, до адміністративної відповідальності притягнуто 40 посадових осіб на загальну суму 39184 грн.

Про це повідомляє прес-служба міністерства охорони навколишнього середовища.

За порушення природоохоронного законодавства при здійсненні користування надрами прийнято 2 рішення з тимчасової заборони (зупинення) користування надрами за наступними суб'єктах - СПП фірма «Укргранресурс», Юліївське родовище габро в Володарськ-Волинському районі; - ТОВ «Ружинська будівельна кераміка», Ружинське родовище суглинків в смт Ружин.

У зв'язку з тим, що надрокористувачі не приступили до розробки родовищ протягом двох років з початку дії спецдозволу на користування надрами або припинили роботи з видобутку корисних копалин більше двох років тому, інспекцією направлено до Мінприроди України 4 клопотання про анулювання спеціальних дозволів на користування надрами таким суб'єктам господарювання: ТОВ «Геоліт» з трьома родовищами Федорівське родовище лабрадоритів в Володарськ-Волинському районі; родовище габро Рудня Шляхова в Володарськ - Волинському р-ні; родовище габро Рудня Шляхова, ділянка Зарічна в Володарськ-Волинському р-ні, і - ТОВ ВП «НАСА» Губенківске - III родовище габро в Володарськ-Волинському районі.

За матеріалами Житомир.info

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!