Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Житомирський Держгірпромнагляд заборонив експлуатацію 60-ти маршруток
 
2-11-2010, 19:34  Суспільство

Житомирський Держгірпромнагляд заборонив експлуатацію 60-ти маршруток

 
Житомирське управління Держгірпромнагляду завершило перевірки суб'єктів господарювання по Житомирській області, що здійснюють перевезення пасажирів.

Житомирський Держгірпромнагляд заборонив експлуатацію 60-ти маршрутокПро це повідомила прес-служба управління Держгірпромнагляду по Житомирській області

Перевірено 46 приватних перевізників на предмет виконання нормативно - правових та законодавчих актів з питань охорони праці при здійсненні пасажирських перевезень.

Перевірками встановлено 439 порушень вимог законодавчо-нормативних актів з питань охорони праці.

Виявлені порушення характерні для всіх підприємств: до роботи допускаються працівники без проведення навчання та перевірки знань з охорони праці і не мають заключення психофізіологічної експертизи, з порушеннями ведеться документація з охорони праці, не всі транспортні засоби забезпечені двома вогнегасниками та повною комплектацією для транспортних засобів, не всі водії мають дозвіл на керування транспортним засобом з газобалонною установкою, в також відсутні акти на переобладнання транспортного засобу з бензину на газ.

За результатами проведених перевірок управлінням Держгірпромнагляду видано приписи, якими заборонено експлуатацію 60-ти машин, обладнання, механізмів і виконання певних видів робіт.

Для усунення порушень в галузі охорони праці керівникам перевірених об'єктів видано обов'язкові приписи для виконання.

За допущені порушення 45 осіб (у тому числі 27 керівників) притягнуто до адміністративної відповідальності.
За матеріалами «Журнал Житомира»

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!