Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Скільки заробляє менеджер
 
20-01-2020, 09:04  Корисні поради

Скільки заробляє менеджер

 

Фахівці в сфері менеджменту потрібні повсюдно. Але багато хто не знає, в чому полягає цей вид діяльності, і які його особливості.


Дана стаття докладно і ясно розповість про всі деталі: скільки в середньому заробляє менеджер, де він найбільше затребуваний, в чому полягає його робота та інше.


Хто такий менеджер


Менеджер - це перш за все керуючий: він займається керівництвом і підвищенням ефективності персоналу, виробництва і різний ресурсів компанії. Кількість підприємців і фірм зростає з високою швидкістю, через що також підвищується необхідність в професіоналах даної області.


Види менеджерів


Працівники даної професії розрізняються за видами завдань, до вирішення яких вони приставлені: • Організаційний: усунення проблем, пов'язаних з управлінням. Також займається підприємництвом і розробкою норм виробництва.

 • Тактичний( поточний): постановка конкретних цілей і завдань, створення тимчасового курсу виробництва.

 • Стратегічний( перспективний): визначає довгостроковий напрямок у виробництві, підвищуючи працездатність компанії таким чином, щоб досягти перспективних цілей.

 • Оперативний: своєчасне вирішення поставлених завдань.


Також категорії менеджерів можна виділити за їх функціями: • Маркетинговий: займається вивченням ринків, організацією цінової політики, а також шукає шляхи збуту товару.

 • Фінансовий: складає фінансовий план організації та її бюджет.

 • Кадровий: його функція-підбір персоналу, їх навчання та підвищення кваліфікації.

 • Збутовий: вирішує проблеми, пов'язані зі збутів товару.

 • Інноваційний: його завдання полягає у впровадженні різного роду технологій в роботу.


Скільки заробляє менеджер

Типи менеджерів


Тип залежить від сформованої певним чином на виробництві ієрархії управління робочими процесами. Класифікуються наступним чином: • Нижчої ланки: менеджер початкового рівня, що регулює роботу початкового персоналу.

 • Середньої ланки: керують нижчими ланками, займаються впровадженням стратегій.

 • Вищої ланки: директори і перші особи компанія, керівні середньою ланкою; від їх рішень залежить повне виробництво.


Функції менеджера


Для цих людей важливо вміти правильно і швидко виконувати свою роботу, а також бути здатним підлаштовуватися під різні обставини. Нижче розібрані основні функції, який зобов'язаний виконувати працівник: • Організація роботи, що залежить від конкретних рамок (будь-яких).

 • Керівництво підприємством, окремих його частин.

 • Адміністративна діяльність, відповідна сучасним методам управління.

 • Управління кадрами.


Потрібні якості


Менеджмент - це дуже різнопланова робота, що вимагає від людини багатьох якостей. Якості визначаються в основному за функціоналом працівника, але також існують і стандартизовані вимоги.


До подібних вимог відноситься наступне: • Здатність керувати людьми (основна якість).

 • Знання основ виробництва та управлінської діяльності.

 • Уміння приймати осмислені рішення, засновані на узгодженні з нижчестоящими керівниками і працівниками.

 • Уміння працювати з інформацією: Аналіз даних, отримання з них певних висновків і т. д.

 • Здатність передбачати наслідки і тенденції розвитку різних структур.


Від чого залежить розмір зарплати


Заробітна плата в основному складається з двох складових: оклад (фіксована сума), на яку припадає найменший заробіток, і бонуси, які нараховуються за виконання певної роботи. Подібне визначення заробітку служить стимулом для трудящого виконувати свої обов'язки краще.


Можуть існувати й інші складові зп, але це окремі випадки, що залежать від конкретного підприємства і конкретного керівництва.


Читайте також: як заробити в інтернеті гроші - 50 способів заробітку в інтернеті без вкладень biznescat.com.


Як розрахувати ЗП


Існує певна система розрахунку, яку використовують при нарахуванні зарплати трудівнику. Все розраховано до найменших деталей таким чином, щоб стимулювати працівника до праці, зростити його мотивацію і зробити так, щоб він продавав більше.


Конкретної формули як такої не існує, адже менеджмент вимагає дій, що залежать від обставин.


Система розрахунку зарплати встановлюється кожною організацією особисто. Вона залежить від інтересів компанії і призначеного курсу. Існують наступні критерії для встановлення заробітної плати працівника: • План продажів: даний аспект залежить не тільки від конкретної людини, але і від колективу в цілому. Працівник виконує план продажів-зростає відсоток; весь відділ виконав ту ж роботу-зростає коефіцієнт.

 • Продаж крос-товарів і послуг збільшує прибуток.

 • Клієнтська задоволеність підвищує коефіцієнт.


Це основні критерії, крім яких існують і інші, що встановлюються керівником в своєму відділенні особисто. Головне завдання-створити зручну і зрозумілу систему розрахунку заробітної плати, щоб працівник розумів, як вона йому нараховується.


Скільки отримують менеджери в Україні


Дохід визначається за такими критеріями: • Регіон роботи: зарплати в Києві та Харкові вищі, ніж в середньому по Україні.

 • Галузева приналежність: відмінності між типами компаній створюють різницю в заробітку.


Працівник початкового рівня, несильно розбирається в професії або просто слабкий в даній галузі, отримує 8-15 тисяч грн на місяць (в розгляді береться вся Україна). Більш досвідчений співробітник заробляє в районі 30-40 тисяч.


Скільки отримують менеджери з продажу


Працівник даної сфери належить до однієї з трьох областей: • Роздрібна торгівля: зазвичай відноситься до дорогої продукції (автомобілі, спеціальне обладнання тощо.)

 • Оптова торгівля: в основному продукти харчування, матеріали для будівництва та упаковки.

 • Продаж послуг: робота з рекрутингом, рекламою, аутсорингом та іншим.


У різних містах України зарплата сильно різниться. У Києві спостерігається найвищий дохід по країні: стартовий оклад може становити 40-50 тисяч грн. Середня заробітна плата на ту ж посаду в Конотопі – 8-12 тисяч.


Важливий момент - зарплати щорічно ростуть, і доходи людей стають все більше. Також зростає зайнятість в менеджменті і конкуренція всередині самих організацій.


Дохід багато в чому залежить від уміння збирати і аналізувати інформацію на ринку. Часто менеджерам доводиться брати на себе функції логістів.


Ефективний продаж - це ціла наука, якій потрібно навчатися і якій потрібно приділити час. Якщо компанія працює з престижним товаром, то і співробітники повинні відповідати даному статусу. Щоб продавати дорого і багато, важливо не тільки володіти схильностями в професії, але також мати великі знання і навички, на придбання яких йдуть довгий роки навчання.


Скільки отримують менеджери з туризму


Працівники даної сфери-професіонали в сегменті подорожі, що формують поїздки для відпочинку.


Криза 2009 року змусила багатьох власників турфірм скоротити свій персонал вдвічі, що призвело до істотної зміни ситуації на ринку. На нинішній момент доходи людей так і не повернулася до передкризових показників, а потреба в ефективних працівників стала лише гостріше.


За даними порталу Superjob середній дохід по Києву становить 15 тисяч грн./міс., в Харкові близько 12 тисяч, а в провінціях заробіток як правило становить не більше 8 тисяч грн в середньому.


Де вчитися на менеджера


Представників даної професії можна зустріти в будь-якій компанії, незалежно від її напрямку. Роботодавці віддають перевагу кваліфікованим співробітникам, добре знають свою справу. З цієї причини найкращий спосіб стати частиною світу менеджменту-навчитися даному ремеслу.


В Україні навчання цієї спеціальності поширене повсюдно: майже кожен економічний вуз пропонує факультет Менеджменту. Відмінним доповненням можуть послужити курси: відвідування їх і диплом про закінчення значно збільшує шанси знайти підходящу роботу.


Менеджер - затребувана і престижна професія, що дає можливості для самореалізації та кар'єрного зростання. Велика кількість бажаючих опинитися на даній посаді веде до високої конкуренції, але хороший фахівець зі знаннями даного середовища завжди зможе знайти собі роботу і буде на ній високо цінуватися.


Інформацію надав інтернет журнал BiznesCat.com.


Автор статті: Сергій Косенков.


Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!