Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Віра Шелудченко подякувала інтернет-форумчан за озеленення Житомира!!!
 
26-04-2010, 14:05  Культура / Суспільство / Політика / Влада / Випадки / Відпочинок / Господарство

Віра Шелудченко подякувала інтернет-форумчан за озеленення Житомира!!!

 
Мер міста Житомира Віра Шелудченко, подякувала учасникам інтернет-форуму, за організований суботник. Про це вона повідомила на своєму особистому сайті.
'Віра

« - Дуже приємно, що разом з представниками міської ради прибирали також і громадські організації, ініціативні групи житомирян, депутати. Спасибі кожному, хто долучився до генерального прибирання нашого міста».
'Віра

«Ми зробили дійсно багато: прибрали наш дитячий табір «Супутник», вивезли сміття з вулиці Максютова, де було справжнє стихійне звалище, а силами відвідувачів сайту «Журнал Житомира» відновили скверик біля кінотеатру "Україна". Я дякую всім, хто цього дня своїми руками робив наше місто кращим», - зазначила Віра Шелудченко.
'Віра

Нагадаємо, 24 квітня близько 20 активістів форуму вийшли на загальноміський суботник і озеленили покинутий сквер в центрі міста, на вулиці Київській. На зібрані кошти, були закуплені дерева, які тепер прикрашають собою Житомир.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!