Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Київський театр «Візаві» представить у Житомирі комедію «Заміж за три мільйони»
 
25-01-2012, 07:05  Культура

Київський театр «Візаві» представить у Житомирі комедію «Заміж за три мільйони»

 
У Житомирі, 12 лютого 2012 Київський елітний театр «Візаві» представить прем'єрний показ комедії «Заміж за три мільйони».

Київський театр «Візаві» представить у Житомирі комедію «Заміж за три мільйони»Ексклюзивна комедійна п'єса Тамари Морозової, тривалістю близько двох годин, в якій прозвучить оригінальна музика.

Дія відбувається в наші дні, в сучасній квартирі, де рідні сестри не можуть поділити спадщину в три мільйони доларів, тому як умовою отримання грошей є обов'язкове заміжжя.

Як бути, якщо одна із сестер має вже трьох дітей і чотирьох колишніх чоловіків, інша - стара діва, боїться чоловіків як вогню, а єдиний претендент на шлюб - старий, і, крім того, абсолютно іншої орієнтації?

Зворушливі й ніжні відносини між персонажами, що переходять деколи у відкрите протиборство, перемоги і поразки невідбувшихся авантюристів і багато іншого, повинно викликати у глядача і розчулення і відкритий сміх.

Грають: Тамара Морозова - відома актриса, що знялася в десятках фільмів і серіалів. Вона автор багатьох п'єс і кіносценаріїв. Олег Коваленко-актор театру і кіно. Юлія Робертс - актриса театру «Візаві», балетмейстер і художник. Олександр Герелес - актор, виконавець головної ролі у виставі.

Комедія обіцяє бути динамічною, в міру комічною, зворушливою і, найголовніше, - смішний.

П'єсу можна буде подивитися 12 лютого, в будівлі облмуздрамтеатру ім. Кочерги. Вартість квитків від 40 до 100 грн.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!