Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Міністерство освіти і науки України пояснило як відпрацьовуватимуть "карантин" та яку зарплатню отримають вчителі
 
15-02-2016, 10:24  Наука

Міністерство освіти і науки України пояснило як відпрацьовуватимуть "карантин" та яку зарплатню отримають вчителі

 
Міністерство освіти і науки України пояснило як відпрацьовуватимуть "карантин" та яку зарплатню отримають вчителі

Міністерство освіти і науки України у письмовій формі дало роз'яснення щодо того, як відпрацьовуватимуть "карантин" та як це вплине на зарплату вчителів.

Прес-служба МОН оприлюднила зміст листа, що надійшов від міністерства від 5.02.2016р.:

«МОН інформує, що зміст матеріалу з кожного навчального предмета визначається навчальною програмою, а кількість годин на тиждень на вивчення предмета встановлюється робочим навчальним планом. Навчальний план затверджує відповідний орган управління освітою. На основі робочого навчального плану складається розклад занять для кожного класу. При розробленні календарно-тематичного планування вчитель розподіляє зміст навчального матеріалу, передбаченого програмою на ту кількість уроків, яка запланована розкладом занять. До календарно-тематичного планування можуть вноситися зміни, пов’язані з припиненням навчання через карантин чи температурний режим, зміною строків проведення канікул, перенесенням дати завершення навчального процесу, підготовкою та проведенням ДПА/ЗНО тощо»

У повідомленні йдеться, що навчальний заклад та вчитель обов’язково мають вжити заходів щодо освоєння учнями змісту кожного навчального предмета в повному обсязі. Навчальний матеріал може бути освоєний за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання, засобів дистанційного навчання тощо.

Наголошується, що навчальні заклади не повинні перевищувати тижневого гранично допустимого навчального навантаження на учнів, визначеного Державними санітарними правилами, та врахувати, що тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів, а навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах закінчується не пізніше 1 липня.

«Менша кількість проведених вчителем уроків через об’єктивні обставини не може бути причиною вирахувань із його заробітної плати. Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти передбачено, що у випадку, коли в окремі дні (місяці) заняття не проводяться з незалежних від учителя (викладача) причин, його оплата здійснюється з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, за умови, що вчитель (викладач) виконує іншу організаційно-педагогічну роботу», - повідомляють у міністерстві.

Нагадаємо, що сьогодні житомирські школярі вперше пішли до школи після тривалих канікул та "карантину".
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!