Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Міністерство освіти скасувало випускні іспити.
 
17-12-2009, 12:05  Наука

Міністерство освіти скасувало випускні іспити.

 
Міністерство освіти скасувало випускні іспити.Випускники 11 класів українських шкіл в 2010 році замість державної підсумкової атестації будуть писати шкільні контрольні роботи.

Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Павло Полянський на прес-конференції в середу, 16 грудня.

За його словами, таке рішення Міністерство освіти взяло з метою уникнути навантаження на випускників.

За словами, Полянського, випускники 11 класів будуть писати шкільні контрольні роботи з трьох предметів: обов'язково - з української мови у формі викладу, з математики або історії України, а також з профільного предмету або предмету за вибором учня.

Контрольну роботу з математики будуть писати учні, які навчалися в класах універсального, природничо-математичного або технологічного напрямку, з історії України - учні класів філологічного, суспільно-гуманітарного, художньо-естетичного, спортивного напрямів.

Завдання для цих контрольних робіт будуть взяті із збірок, які буде рекомендувати Міносвіти.

У той же час, у випускників 9 класів державна підсумкова атестація не скасовується.

Згідно з рішенням Міносвіти, навчальний рік в 2010 році завершиться 27 травня, свята останнього дзвінка пройдуть 28-29 травня, контрольні роботи в 11 класах - з 10 - по 17 травня, державна підсумкова атестація в 9 класах - з 2 по 18 червня.

Атестати випускникам вручатимуть з 29 по 31 травня.


Тим часом, 15 грудня в Україні стартувала вступна кампанія 2010 року. Український центр оцінювання якості освіти почав реєстрацію бажаючих пройти зовнішнє незалежне оцінювання. Саме його результати будуть зараховуватися як вступні іспити до всіх вищих навчальних закладів.


Повезло школярам, але чи добре це?

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!