Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирській області закупили обладнання для глибокого заморожування сперми.
 
22-01-2010, 16:15  Наука / Технології

У Житомирській області закупили обладнання для глибокого заморожування сперми.

 
'УУ Житомирській області закупили обладнання для глибокого заморожування сперми.Племінними підприємствами Житомирської області за кошти держави закуплено понад 200 судин Дьюара для глибокого заморожування сперми племінних тварин.
'У


Таку інформацію під час засідання комісії з атестації (переатестації) суб'єктів племінної справи у Житомирі озвучив начальник головного управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації Микола Дідківський.


«Ми маємо власне виробництво генетичної продукції, найсучаснішу лабораторію по фасуванню і глибокому заморожування сперми, - сказав Микола Дідківський. - На це спрямовано понад 2 млн. гривень державних коштів ».

Всього в Житомирській області 44 господарствам присвоєно 65 статусів суб'єктів племінної справи у тваринництві та птахівництві.

Начальник управління також привітав представників підприємств, які атестовані на наступні 5 років як суб'єкти племінної справи у тваринництві.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!