Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » В Коростенському районі запустили завод із заморожування ягід та фруктів
 
8-09-2021, 11:17  Бізнес та економіка

В Коростенському районі запустили завод із заморожування ягід та фруктів

 
В Коростенському районі у селі Поліське компанія Alte Foods запустила високотехнологічний завод із заморожування ягід та фруктів.

Наразі завод успішно функціонує. Побудували його дуже вчасно і розпочали роботу в розпал сезону. Зараз працюємо багато і важко, але все в нас виходить: сформували команду і напрацьовуємо досвід. Ми налаштовані оптимістично і задоволені результатами, адже віримо в перспективи галузі на світовому ринку
– заявив Роман Анзін, керівник Alte Foods.
В Коростенському районі запустили завод із заморожування ягід та фруктів

Сучасний завод здано в експлуатацію на початку липня 2021 року, а побудований він лише за півроку з дотриманням міжнародних екологічних та санітарних норм. Виробничі лінії оснащені обладнанням для обробки плодів від провідних постачальників.

Задля максимального збереження всіх корисних властивостей ягід під час шокового заморожування застосовується сучасна технологія IQF та передова система оптичного сортування плодів, що гарантує високу якість продукції. Крім того, компанія має власну лабораторію якості, яка дозволяє максимально точно дослідити продукцію та визначити її якість та клас.

Компанія орієнтується на довгострокове співробітництво з українськими постачальниками якісної сировини та партнерство з покупцями як в Україні, так і в країнах ЄС, Азії та Північної Америки.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!