Завтра в Житомирі Комітет опору диктатурі проведе черговий мітинг на площі Корольова, Комітет опору диктатурі збере мітинг і пред'явить вимоги до Президента Україна Віктора Януковича, голови житомирської ОДА Рижуку і депутатам Житомирської облради.
Комітет опору диктатурі, закликає житомирян прийти 8 вересня, о 9.30 - в день відкриття сесії Житомирської обласної ради - на площу Корольова.
Нагадаємо, Комітет опору диктатурі був створений у Житомирі в серпні 2011 року, складається з 11 організацій опозиційних партій і рухів, які не згодні з політичною ситуацією в державі, здійсненням владою політичних репресій та проведенням псевдореформ.
Звернення Комітету опору диктатурі в Житомирській області до Президента України Януковича В.Ф.:
1. Негайно зупинити політичні репресії щодо лідерів опозиції; 2. Скасувати впровадження з 1 жовтня Пенсійної реформи, як антинародної та грабіжницької; 3. Звільнити міністра освіти Табачника Д.В. за українофобську політику та розвал галузі; 4. Звільнити з займаної посади голову Житомирської обласної державної адміністрації Рижука; С.М. за нехтування своїми посадовими обов’язками, систематичні погрози та тиск на депутатів місцевих рад;
До голови Житомирської обласної державної адміністрації Рижука С.М.:
1. Припинити «кришування» розкрадання землі та інших природних багатств Житомирської області; 2. Відзвітувати перед жителями області про виконання обіцянок, що давалися губернатором від імені держави; 3. Припинити брутальний тиск на депутатів місцевих рад усіх рівнів; 4. Припинити процес знищення місцевого самоврядування в області; 5. Визнати особисту відповідальність за непрофесійну та некомпетенту роботу міського голови Житомира В.Дебоя і змусити його написати заяву про відставку;
До керівництва та депутатів Житомирської обласної ради:
1. Перейти до системи ПОІМЕННОГО голосування, і нести персональну відповідальність перед виборцями; 2. Звернутися до Президента та Верховної Ради з вимогою про скасування Пенсійної реформи як антинародної та грабіжницької, направленої на збагачення олігархічних кіл; 3. Спрямовувати бюджетні кошти насамперед на потреби людей, а не чиновників; 4. Не брати участь у тіньових схемах з розкрадання майна громад; 5. Зважено підходити до питань, які можуть спровокувати міжконфесійну ворожнечу; 6. Не приймати рішень, що відверто порушують закони України; 7. Ми разом нагадаємо владі, що вона залежна від нас, виборців, і має працювати так, як ми цього хочемо. І що влада – це насамперед обов’язок працювати для людей, а не право безкарно їх обкрадати.