Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирській області податкова штрафує і позбавляє ліцензій торговців за продаж алкоголю та цигарок дітям.
 
17-06-2010, 08:31  Суспільство

У Житомирській області податкова штрафує і позбавляє ліцензій торговців за продаж алкоголю та цигарок дітям.

 


У Житомирській області податкова штрафує і позбавляє ліцензій торговців за продаж алкоголю та цигарок дітям.


У Житомирській області податкова штрафує і позбавляє ліцензій торговців за продаж алкоголю та цигарок дітям.Протягом січня-травня поточного року працівниками регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкоголю і тютюнових виробів ДПА України в Житомирській області проведено 70 перевірок суб'єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких результативних - 70.

Як повідомила прес-служба відомства в області, в результаті проведення перевірок виявлено 103 порушення чинного законодавства, що регулює обіг алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

0Регіональним управлінням за січень-травень поточного року до 97 суб'єктів господарювання застосовані фінансові санкції на суму 416,3 тис. грн.

До бюджету забезпечено надходження в сумі 146,1 тис. грн ..

Регіональним управлінням в січні-травні поточного року анульовано 10 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за порушення ст.15 / 3 ЗУ від 19.12.95р. № 481/95-ВР в частині продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, що не досягли 18 років.
За матеріалами Житомир.info.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!