Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Антимонопольний комітет розбирався з тарифами на тепло і гаряче водопостачання в Житомирі
 
30-06-2010, 09:50  Суспільство

Антимонопольний комітет розбирався з тарифами на тепло і гаряче водопостачання в Житомирі

 


Антимонопольний комітет розбирався з тарифами на тепло і гаряче водопостачання в Житомирі


Антимонопольний комітет розбирався з тарифами на тепло і гаряче водопостачання в ЖитомиріАнтимонопольний комітет зобов'язав виконком Житомирської міської ради припинити антиконкурентні дії.

Як повідомляє прес-служба Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету, під час перевірки було встановлено що, виконком своїм рішенням від 01.10.2009 № 668 надав дозвіл комунальному підприємству "Житомиртеплокомуненерго" в роботі застосовувати тарифи на оплату послуг з теплопостачання і гарячого водопостачання , які встановлені для орендного підприємства теплових мереж "Житомиртеплокомуненерго" (раніше орендне підприємство надавало послуги з гарячого водопостачання).

Відділення зобов'язало виконком протягом двомісячного терміну привести свою діяльність у відповідності до вимог конкуренційного законодавства.

За повідомленням Комунального підприємства, при встановленні нових економічно обґрунтованих тарифів, у разі, якщо вони виявляться менше, споживачам повинні будуть проведені перерахунки плати за послуги з 01.10.2009.

За матеріалами Житомир.info

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!