Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Україна за рівнем смертності - африканська країна
 
4-07-2010, 10:49  Суспільство

Україна за рівнем смертності - африканська країна

 


Україна за рівнем смертності - африканська країна


Віце-прем'єр Володимир Семинонженко заявив про необхідність термінового реформування системи охорони здоров'я.


Україна за рівнем смертності - африканська країнаПро це він сказав під час Всеукраїнської наради з актуальних питань реформування і подальшого розвитку галузі охорони здоров'я України, яка пройшла в Житомирі.

На нараді обговорювався проект Програми реформ, яка буде представлена президентом, в частині реформи охорони здоров'я.

Семиноженко підкреслив, що сьогодні двигуном економічного прогресу є людський капітал, який включає в себе інтелект людини, його професійно-кваліфікаційний рівень, рівень культури і, перш за все, здоров'я.

"За рівнем економіки та інтелекту ми сучасні, а за рівнем смертності - африканська країна. Це обумовлює невідкладність реформ в сфері охорони здоров'я", - цитує віце-прем'єра прес-служба Кабміну.

Семиноженко підкреслив, що головною метою наради є діалог з фахівцями, які безпосередньо відповідають за стан справ в практичній медицині, а також облік всіх деталей для ефективної реалізації реформи охорони здоров'я.

Станом на 1 березня поточного року чисельність населення України склала 45 млн. 923 тис. 233 особи. За перші два місяці 2010 року в Україні народилося 78 991 чоловік, а померло 121 613 чоловік. Природне скорочення населення склало 42622 людини.За матеріалами focus.ua

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!