Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Власникам нового житла субсидії не дають
 
31-08-2010, 19:05  Суспільство

Власникам нового житла субсидії не дають

 
З 2 серпня вступили в дію нові правила нарахування субсидій. Про зміни розповідає заступник начальника управління соціального захисту Львівської міської ради 48-річний Ігор Білоніжко.

Власникам нового житла субсидії не дають- Сім'ї, яким належить субсидія, тепер будуть платити за житлово-комунальні послуги не більше 10-15 відсотків від сукупного сімейного доходу. Раніше було 15-20. Серед інших нововведень - зменшення кількості документів, які повинні надати громадяни для оформлення пільг. А також те, що субсидії призначають навіть якщо є заборгованості з оплати компослуг.
Як визначити, чи має сім'я є право на субсидію?


- Потрібно вирахувати загальний дохід всіх членів за півроку. Сюди входить і зарплата, і пенсія, і стипендія, і всі види допомоги. Ділимо на шість, отримуємо середньомісячний дохід.

Потім беремо квитанції за попередній місяць і додаємо оплату за газ, водопостачання, водопровід, теплопостачання, електроенергію, квартплату. Якщо будете подавати дані за липень, до газу треба додати ще 50 відсотків вартості, тому що з серпня він подорожчав. Отримуємо суму, яку повинні заплатити. Якщо вона більша, ніж 10-15 відсотків ваших доходів, субсидію нараховують.
Від чого залежать відсотки 10 чи 15?


- Сім'ї, що складаються тільки з пенсіонерів та інших непрацездатних громадян, можуть платити не більше 10 відсотків доходу.

Стільки платять також сім'ї, в яких є діти, інваліди першої та другої груп і середньомісячний сукупний дохід на одного члена сім'ї не перевищує 50 відсотків прожиткового мінімуму на одну особу. Прожитковий мінімум зараз - 843 гривні. Інші сім'ї, у складі яких є працездатні особи, мають право платити за житлово-комунальні послуги не більше 15 відсотків.
Як спростили процедуру оформлення субсидій?


- Громадянам не потрібно подавати довідку з ЖЕКу про забезпечення членів сім'ї житловою площею, так звану форму два. Спрощено і форма декларації про майновий стан для надання субсидії, тепер у ній є тільки одна, а не дві сторінки. У заяву не чотири, а дві сторінки. Для заповнення заяви і декларації потрібно мати з собою паспорти всіх членів сім'ї, ідентифікаційні номери, трудові книжки пенсіонерів, довідки про доходи всіх членів сім'ї за попередні шість місяців.

Підприємці подають з податкових адміністрацій довідки про дохід за попередні два квартали.


Хто не має права на субсидії?


- У декларації потрібно відзначати не тільки житлову площу, а всі інші житлові приміщення, що належать особі. На члена сім'ї має бути 21 квадратний метр житлової площі плюс 10,5 метрів на сім'ю. Якщо є більше, субсидії не буде. Це не стосується однокімнатних квартир.

Також не буде субсидії, якщо працездатні члени сім'ї не навчаються, не працюють, не зареєстровані в центрі зайнятості в останні три місяці. Виняток становлять ті громадяни, які доглядають за дітьми до 3 років, до 6 за станом здоров'я або за інвалідами. І ті, які мають трьох неповнолітніх дітей.

Якщо ви купили житло, то субсидію нададуть тільки через рік після покупки. Не нараховують допомогу, якщо в сім'ї є більше двох транспортних засобів.

Субсидія надається тільки власнику квартири.За матеріалами Газета.ua

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!