Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Грошове дерево допоможе розбагатіти
 
30-10-2010, 23:14  Суспільство

Грошове дерево допоможе розбагатіти

 
Наука Феншуй існує вже три тисячі років. Ці методики Стародавнього Китаю цікаві, різноманітні і часом незвичайні з точки зору мешканців Європи. Між тим, використання знань Феншуй реально робить позитивний вплив на здоров'я, а також душевне і фінансове благополуччя.

Грошове дерево допоможе розбагатітиНаскільки серйозно ставляться сьогодні до цієї науки в європейських країнах і на американському континенті, говорить, наприклад, такий факт: багато компаній і банків запрошують майстрів Феншуй для консультацій та нагляду над досягненням успіху їхнього бізнесу. При цьому праця експертів щедро оплачується, що підтверджує ефективність їх дій, і, отже, методик Феншуй.

Досить значимий символ процвітання і багатства, на думку майстрів Феншуй, - грошове дерево. У Китаї його називають хлібним деревом, в Росії - толстянка. У науці це Crassula Ovata. Виростити грошове дерево надзвичайно просто, важливо лише знати деякі правила для того, щоб давньокитайський символ почав працювати.

Грошове дерево любить сонце, помірний полив і добриво для кактусів. Визначити час посадки може тільки майстер Феншуй, оскільки тут задіяні багато факторів - місцевість, енергетика будинку, час року і доби і багато іншого. У крайньому випадку, проводите посадку на зростаючий Місяць. Помістіть деревце в зону багатства, тобто в південно-східну частину будинку.

Не забудьте закопати в горщик з грошовим деревом кілька монет (бажано жовтого кольору - кольору золота), а під горщик покласти кілька купюр. Для стимуляції енергії Ян прив'яжіть на стовбур деревця червону стрічку, вона допоможе швидше домогтися бажаного результату.

Не допускайте появи пилу на листочках. Своєчасно поливайте і розпушуйте землю. Надлишок вологи шкідливий для деревця, тому що може початися загнивання коренів. Помічайте: як верхній шар землі повністю підсох, так і починайте полив. При такому нескладному догляді листя Вашого деревця буде м'ясистим і соковитим, а колір насичено зеленим. Ось тоді можна очікувати від нього чудес.

А вони неодмінно відбудуться! Головне, кажуть майстри Феншуй, вірити в це. Дана умова є ключовою. Ваша віра дійсно дозволить грошового дереву привнести в будинок успіх і багатство. Ваші позитивні думки, з якими Ви доглядаєте за деревцем, будуть нести позитивну енергію, що допомагає дереву рости, множитися удачам. Ваша турбота про символ багатства реально принесе Вам найбільше фінансове благополуччя.
За матеріалами zagorodna.com

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!