Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Житомиряни отримають нові спортивні майданчики від міністра
 
25-11-2010, 17:50  Суспільство

Житомиряни отримають нові спортивні майданчики від міністра

 
Міністр обіцяє, що Україна отримає тисячу «майданчиків»


Житомиряни отримають нові спортивні майданчики від міністраСафіуллін пообіцяв щороку будувати по 500 спортивних майданчиків і навів статистику здорових школярів в УкраїніМіністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін розповів, що в ході засідання Гуманітарної ради під керівництвом Президента було прийнято рішення щороку будувати в Україну по 500 спеціально обладнаних майданчиків.

Майданчики розраховані на шість видів спорту: футбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон, великий теніс, гандбол, повідомив Сафіуллін в ході відеоконференції на сайті «АіФ».

Крім того, міністерство обіцяє будувати по 15 басейнів і 15 ковзанок кожен рік.

Сафіуллін стверджує, що гроші на ці проекти буде виділяти не Кабінет Міністрів, а Гуманітарна рада. Крім того, дуже багато чого буде залежати від чиновників на місцях.

Міністр вважає, що Україні вкрай необхідна осмислена концепція розвитку фізичної культури і спорту. Після прийняття такої концепції, стверджує Сафіуллін, частина людей, які займаються спортом, наприклад, в Китаї зросла з 18% до 34% за десять років. В Україні ж спортом займається, за його словами, 9 - 11% населення.

«Всього 6% школярів закінчує школу здоровими, - стверджує Сафіуллін. - Концепція потрібна, причому індивідуальна для кожного ».

Міністр збирається будувати дитячі будинки зі спортивним ухилом і видавати книги про видатних українських спортсменів.

Нагадаємо, поки що дитячі майданчики в Києві зносять, не озираючись на міністерство.
За матеріалами «Багнет»

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!