Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » На пенсії ви будете отримувати максимальний мінімум
 
27-12-2010, 09:08  Суспільство

На пенсії ви будете отримувати максимальний мінімум

 
Накопичувальна система не спрацює в тому вигляді, що пропонується, тому що немає чого збирати. Таку думку під час прес-конференції висловив голова Національного форуму профспілок України (НФПУ) Мирослав Якібчук.

На пенсії ви будете отримувати максимальний мінімум"Ви будете отримувати максимальний мінімум ... Щоб не померти з голоду. У нас немає фондового ринку і економіка не працює в тому напрямку, щоб вкладати гроші і створювати накопичувальний фонд", - пояснив експерт.

За його словами, введення накопичувальної системи - це перекладання на наші плечі пенсійного та соціального забезпечення. "Тобто держава перекладає свої зобов'язання на плечі людей", - додав М. Якібчук.

Також він зазначив, що на сьогоднішній день ніяких пропозицій профспілки у пенсійному законопроекті не враховано. Ми звернулися і до Уряду і до Президента зі своїми пропозиціями ... але поки що - безрезультатно ", - резюмував голова НФПУ.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!