Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » В Україні сильний брак робочих рук
 
14-02-2011, 21:30  Суспільство

В Україні сильний брак робочих рук

 
Демографічна ситуація в Україні продовжує погіршуватися. Країні не вдасться уникнути залучення трудових мігрантів.

0В Україні прогнозують нестачу співробітників з низькою кваліфікацією, перш за все не буде вистачати робочих рук у будівництві. Про це повідомляє перший заступник міністра соціальної політики Василь Надрага.

«Частково це полегшує вирішення завдання залучення трудових ресурсів, оскільки Україні не доведеться вступати у цінову конкуренцію за висококласних фахівців. Разом з тим низька кваліфікація часто має на увазі низький рівень культури іммігранта, що вимагає від держави підвищеної уваги до питань безпеки та адаптації іноземців », - коментує заступник міністра.

На думку Василя Надраги, економічні реалії не дають нам ще двадцять років на вирішення проблеми трудових ресурсів, пише газета ZN.UA. «Демографічна ситуація в Україні продовжує погіршуватися. Всі дії попередніх урядів, включаючи підвищені одноразові виплати при народженні дитини, дещо уповільнили темпи скорочення корінного населення країни. І все ж ми, як і Європа в цілому, залишаємося країною з негативним приростом населення », - вважає заступник міністра.

Василь Надрага також підкреслює, що низка об'єктивних економічних прогнозів вказує, що Україні не вдасться уникнути залучення трудових мігрантів.

«У перспективі найближчих 10-20 років я б розділив можливі шляхи вирішення цієї проблеми на дві складові. Перша - власне трудова імміграція, в тому числі залучення низькокваліфікованої робочої сили з країн третього світу. Друга складова - повернення власних трудових мігрантів », - зазначає чиновник, повідомляють Новости@Mail.Ru

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!