Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі виберуть найкрасивішу блондинку.
 
28-02-2011, 20:30  Суспільство

У Житомирі виберуть найкрасивішу блондинку.

 
В четвер 17 березня 2011 року в Житомирі пройде конкурс краси «Міс Житомир серед блондинок» (Miss Blonde in Zhytomyr).

У Житомирі виберуть найкрасивішу блондинку.Як повідомила організатор Ілона Пурлієва, в конкурсі за титул найчарівнішої блондинки змагатимуться 10 чарівних дівчат з Житомирської області. Серед них є як ті, які беруть участь у конкурсах краси вперше, так і ті, за плечима яких - не один подібний конкурс.

Шоу пройде в приміщенні Житомирського телецентру. Організатор конкурсу: Перше професійне модельне агентство в Житомирі «Gloria Model Style».

- Натуральність кольору волосся не є основною умовою для участі в конкурсі, оскільки з нинішніми можливостями індустрії краси, блондинкою може стати будь-яка представниця прекрасної половини людства, незалежно від того, який колір волосся для неї є природним. Однак 70% наших конкурсанток - мають природний світлий колір волосся. Безперечно перед самим фіналом конкурсу фарбувати волосся будуть всі, - розповіла Віталія Разбіцька, директор школи «Gloria Model Style».

0Частина коштів від продажу квитків піде на поліпшення матеріально-технічної бази одного з дитячих будинків міста Житомира.

- Конкурс «Miss Blonde in Zhytomyr», крім того, щоб продемонструвати житомирянам красу і чарівність наших дівчат, ставить перед собою благодійні завдання. Частина коштів від продажу квитків піде на поліпшення матеріально-технічної бази одного з дитячих будинків Житомира, - стверджує Віталія.
За матеріалами Репортер Житомира

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!