Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі напередодні 8 березня дівчат запросили ... на водоканал
 
4-03-2011, 11:12  Суспільство

У Житомирі напередодні 8 березня дівчат запросили ... на водоканал

 
Напередодні свята 8 березня на комунальному підприємстві «Житомирводоканал» Житомирської міської ради відбулося виїзне засідання Клубу «Вечірня жіноча гімназія».

У Житомирі напередодні 8 березня дівчат запросили ... на водоканалКлуб «Вечірня жіноча гімназія» вже третій рік діє при Житомирському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Засідання називалося «Вода для здоров'я та краси».

Дітей зустрів директор підприємства Леонід Башинський, - повідомила прес-служба КП «Житомирводоканал».

Він привітав дівчат з наступаючим жіночим святом, розповів про історію підприємства і оцінив його важливість у життєдіяльності міста.

Фахівці водоканалу розповіли молодим людям про унікальність такої складної субстанції, як вода, яка має здатність зробити людину сильною, здоровою і красивою. Вони провели екскурсію по виробництву, розповіли про те, який складний шлях проходить вода, перш ніж потрапити в будинки житомирян, про етапи її очищення та підготовки її до вживання.
Окремо обговорювалася тема «Вода для здоров'я та краси».
У подарунок учасники Клубу отримали по примірнику «Популярною енциклопедії води», виданої підприємством «Житомирводоканал».

За матеріалами Житомир.info

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!