Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Житомирщина повертає свою нерухомість
 
5-03-2011, 00:56  Суспільство

Житомирщина повертає свою нерухомість

 
За кожним селом, селищем Житомирської області закріплений депутат обласної та районної рад, які будуть займатися вирішенням проблем територіальної громади.

0Таке нововведення ініціював голова обласної ради Йосип Запаловський.

Про це він заявив на прес-конференції, яка відбулася 2 березня 2010 року за приводу 100 днів його роботи на посаді голови Житомирської обласної ради «Пріоритетом діяльності органів влади та місцевого самоврядування є людина і її умови життя», - зазначив Йосип Антонович.

Керівник обласної ради має намір навести порядок у сфері управління комунальної власності, використання земельних ресурсів, вивчення проблем кожного села окремо.
Надходження від оренди комунальної власності обласної ради в порівнянні з І кварталом попереднього року зросло в 3 рази і становлять більше 1,1 млн. грн.

Нещодавно було повернуто в комунальну власність приміщення (300 кв. м) на вулиці Вокзальній, 10 м. Житомира (вартість оренди на сьогоднішній день у цьому районі становить близько 100 грн. за кв. м).
Всього на балансі комунальної власності обласної ради перебуває 131 підприємство, у тому числі 38 об'єктів - у сфері охорони здоров'я, 26 - освіти, 17 - культури, 15 - системи соціального захисту.
Також обласною радою піднімаються питання за рішенням і цільового використання земельних ресурсів, лісових та мисливських господарств в інтересах суспільства.

У судах перебувати близько 50 справ, пов'язаних з поверненням в комунальну власність об'єктів нерухомості, що в майбутньому істотно позначиться на наповненні бюджету. Деякі справи затягуються.
Прийняття обласного бюджету та програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2011 р. у встановлені законом терміни, позитивно характеризують роботу нового депутатського корпусу.
Йосип Запаловський повідомив, що протягом січня-лютого цього року бюджет області виконано в сумі 197,6 млн. грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2010 надходження доходів зросли на 28,7 млн. грн. , Або на 17%.

«Депутати цієї каденції повинні докласти максимум зусиль для економічного підйому регіону і створення умов для заможного життя людей», - у висновку спілкування з журналістами сказав голова обласної ради Йосип Запаловський.
Автор Статті: Сергій Форест RuporZT

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!