Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі упорядкували сквер Перемоги і підсвітили пам'ятник-літак МІГ-15.
 
20-04-2011, 22:49  Суспільство

У Житомирі упорядкували сквер Перемоги і підсвітили пам'ятник-літак МІГ-15.

 
У Житомирі на вулиці Черняховського упорядкували сквер імені 30-річчя Перемоги. Там відремонтували ліхтарі і сходинки, а також зробили підсвітку пам'ятника-літака.

У Житомирі упорядкували сквер Перемоги і підсвітили пам'ятник-літак МІГ-15.Нагадаємо, цей сквер розташований на височині, на правому пагорбі берега річки Кам'янка.

У жовтні 1974 року там був споруджений пам'ятник-літак МІГ-15, який по крутій траєкторії злітає у небо. Він був поставлений на честь пілотів другої повітряної армії які звільняли Житомир і область в роки Великої Вітчизняної воїни. Постамент - нержавіюча сталь, граніт, залізобетон. На плиті напис: «Героїчним льотчикам 2-ї повітряної армії». Автор - архітектор П. А. Перевозник.

Як розповів журналістам директор комунального підприємства «Міськсвітло» Юрій Янушевич, зараз у сквері ще йдуть роботи: ремонтують і реставрують літак, чистять майданчик і сквер, ремонтують сходинки.

У сквері поставлені сучасні ліхтарі, а літак тепер підсвічений, так, що в темряві його видно здалеку.
За матеріалами: Житомир інфо

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!