Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У центрі Житомира йдуть роботи по добудові музичної школи
 
28-04-2011, 23:14  Суспільство

У центрі Житомира йдуть роботи по добудові музичної школи

 
«Заморожене» на кілька років будівництво дитячої музичної школи на вулиці Михайлівській в центрі Житомира в останні дні ожило. На будмайданчику працює техніка і люди. Є надія, що обласний центр позбавиться від довгобуду в центрі міста, який вже давно став притчею во язицех. Влада обіцяє, що після добудови будівлі школи настане черга реконструкції і самої вулиці – єдиної пішохідної в центрі Житомира.

У центрі Житомира йдуть роботи по добудові музичної школиДитяча музична школа носить ім'я видатного земляка-музиканта Бориса Лятошинського.

Лятошинський народився в Житомирі, тут пройшло його дитинство. Його батько був учителем історії, мати - гарною музиканткою. У 1918 р. він закінчив юридичний факультет Київського університету, а в 1919 р. - консерваторію по класу Р. М. Глієра, який працював у Києві в ті роки. Згодом Лятошинський сам став професором Київської консерваторії і залишався ним до кінця своїх днів.

За матеріалами Житомир.info

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!