Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі обмежена подача води на Богунії і Крошні, на черзі - Малікова
 
27-07-2011, 18:10  Суспільство

У Житомирі обмежена подача води на Богунії і Крошні, на черзі - Малікова

 
Компанія «Житомиробленерго» обмежило енергопостачання станцій третього підйому комунального підприємства «Житомирводоканал», внаслідок чого в мікрорайонах Крошня і Богунія обмежена подача води в будинках вище 5 поверху.

У Житомирі обмежена подача води на Богунії і Крошні, на черзі - МаліковаПро це журналістам повідомив представник компанії «Житомиробленерго».

В даний час йдуть роботи в районі вулиці Малікова.

«Житомиробленерго» має намір обмежити енергопостачання об'єктів комунального підприємства «Житомирводоканал», якщо сьогодні не отримає в рахунок оплати до 70% боргу (борг становить понад 14 млн гривень) за спожиту електроенергію.

За підсумками роботи за перше півріччя борг за електроенергію комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради становить 14 млн. 657 тис. грн. Станом на 1 січня 2011 року борг КП «Житомирводоканал» становив 5929,1 тис. грн.

На 27 липня «Житомиробленерго» запланувало обмеження електропостачання станцій третього підйому в Житомирі. Жителям верхніх поверхів мікрорайонів Крошня, Польова, Богунія, Малікова подача води буде обмежена.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!