Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Житомирська Школа юних журналістів проводить набір учасників
 
26-10-2011, 20:53  Суспільство

Житомирська Школа юних журналістів проводить набір учасників

 
Школа юних журналістів - це інтенсивна освітня програма для школярів (вік від 10 до 17 років).

Житомирська Школа юних журналістів проводить набір учасниківПрограма допомагає розкрити творчий потенціал учасників і визначитися з вибором майбутньої професії. У Школі створені всі умови для комунікаційної та творчої самореалізації особистості та оволодіння основами журналістської майстерності.

Учасники Школи отримують базові знання і практичні навички в таких напрямках:

- Основи журналістики.

- Газетно-журнальна журналістика.

- Тележурналістика.

- Майстерність фотожурналіста.

- Інтернет-журналістика і соціальні медіа.

- Операторська майстерність.

Заняття в Школі юних журналістів проводяться не у вигляді уроків і лекцій, а являють собою інтенсивну творчу роботу у формі різних тренінгів, ігор, зустрічей, екскурсій, майстер-класів, скайп-конференцій, інтерв'ю, зйомок та ін..

Школа дає МОЖЛИВІСТЬ її учасникам розширити коло знайомих і друзів, отримати практичні навички та вміння у зазначених вище сферах, познайомитися з цікавими особистостями, визначитися з вибором майбутньої професії, розширити кругозір.

Після успішного навчання в Школі учасники отримують сертифікат.

Школа юних журналістів - це цікаво, весело, креативно і сучасно.

ДЛЯ УЧАСТІ у Школі юних журналістів треба заповнити анкету на сайті www.sformat.org.ua або зареєструватися, зателефонувавши за номерами телефонів: 097-168-37-10 або 46-10-86

Школа юних журналістів є авторською програмою Молодіжної громадської організації «Сучасний Формат» (організація неприбуткова - код 0006). Для адміністрування, організаційного та програмного забезпечення Школи, залучення експертів (у т.ч. з інших областей України та іноземних експертів), застосування сучасного технічного обладнання, учасники Школи (прим. - батьки) вносять благодійний внесок на розвиток Школи юних журналістів у сумі - 150 грн. / місяць.

МГО «Сучасний Формат»
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!