Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У школах Житомира дітей годують простроченими продуктами
 
21-12-2011, 20:39  Суспільство

У школах Житомира дітей годують простроченими продуктами

 
Органами прокуратури Житомирської області під час перевірок дотримання законодавства щодо захисту прав дітей на якісне харчування, встановлено ряд порушень у закладах освіти та здоров'я.

У школах Житомира дітей годують простроченими продуктамиЯк повідомили в прес-службі прокуратури Житомирської області, в більшості перевірених навчальних закладах не забезпечено встановлених законодавством фізіологічних норм з харчування дітей.

Зокрема, учні споживають вдвічі менше молока, м'яса та фруктів.

Діти, які проживають в зоні радіологічного контролю, позбавлені гарячого харчування. У школи завозяться продукти із забороненими добавками - підсилювачами смаку, синтетичними барвниками тощо.

Використовуються продукти з вичерпаним терміном придатності та без підтвердження якості.

У санітарно-гігієнічних змивах, відібраних на харчоблоках декількох загальноосвітніх шкіл одного з районів знайдені бактерії групи кишкової палички.

На усунення виявлених порушень органами прокуратури внесено понад 30 подань та приписів, опротестовано 2 незаконних акта, порушено 2 справи про адміністративні правопорушення.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!