Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирській області продаються токсичні новорічні маски
 
31-12-2011, 22:46  Суспільство

У Житомирській області продаються токсичні новорічні маски

 
Житомирська обласна санітарно-епідемічна служба станом на 28 грудня 2011 перевірила 206 підприємств, що здійснюють оборот новорічних ялинок, іграшок, карнавальних костюмів і масок. Фахівцями були виявлені порушення вимог санітарного законодавства на об'єктах 100, що складає 48,5%.

У Житомирській області продаються токсичні новорічні маскиПро це повідомили в прес-службі Житомирської обласної санітарно-епідемічної служби

За виявлені порушення фахівці санепідслужби наклали 97 штрафів на відповідальних осіб, винесли 8 постанов про застосування адміністративно-запобіжних заходів, застосували 3 фінансові санкції та винесли 4 постанови про вилучення з реалізації небезпечної продукції.

В ході перевірок відібрано для проведення досліджень за показниками безпеки 154 проби новорічних іграшок і масок. Відхилення виявлені в 6 пробах масок (нестійке фарбування до дії поту і перевищення по інтенсивності запаху), з них 3 проби доставлені з Коростенської райСЕС і по 1 пробі - з Радомишльського, Олевського та Новоград-Волинського районів. Зазначена продукція заборонена до реалізації.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!