Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » В житомирських лікарнях хабарі беруть під виглядом благодійних внесків - прокуратура
 
20-03-2012, 16:37  Суспільство

В житомирських лікарнях хабарі беруть під виглядом благодійних внесків - прокуратура

 
Прокуратура виявила порушення в лікарнях міста Житомира з прийому благодійних внесків.

В житомирських лікарнях хабарі беруть під виглядом благодійних внесків - прокуратураПро це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Як з'ясувалося, нещодавно житомирська прокуратура провела перевірку діяльності центральної дитячої міської лікарні та центральних міських лікарень № 1 і № 2 в Житомирі по дотриманню законодавства про охорону здоров'я, про благодійництво та благодійні організації.

Під час перевірок в кожному із зазначених медичних установ виявлені факти прийому благодійних внесків і пожертвувань не касиром через касу, а безпосередньо у відділеннях - старшими медсестрами або лікарями в кабінетах, що суперечить законодавству, відповідним затвердженим положенням і може створювати умови для нецільового використання коштів.

Встановлено також інші порушення.

За результатами перевірки, прокуратурою Житомира внесено подання меру міста про усунення виявлених порушень законодавства.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!