Як відомо, кожен день ділової людини завжди розпланований по хвилинах. Але як запам'ятати всі зустрічі і не пропустити жодної потрібної справи. Це під силу тільки надійному помічникові, в ролі якого зазвичай виступає щоденник. Людина, яка користується щоденником кожен день, зрозуміє, що означає вести записи на окремих листочках або в блокноті. Листочки вічно губляться, плутаються, а блокнот незабаром набуває зовсім не представницький вигляд. Тому на допомогу до нас приходить незамінна книга - щоденник в якісній обкладинці, якому ми можемо довірити дуже особисте - наші плани ...
На роботі щоденник значить багато. Він допомагає і в організації робочого часу, з його допомогою ніколи не забуваєш про зустрічі, та до того ж він є хранителем ідей. Щоденник настільний, з якого і починається робочий день саме в ньому фіксуються важливі зустрічі і завдання на день, і щоденник, який завжди з Вами, в ньому фіксуються всі ідеї і думки, а так само докладно описуються деталі зустрічей і завдання, поставлені на день .
До вибору щоденника багато хто ставиться серйозно, і вважають за краще купить ежедневники, тому що з ними доводиться працювати постійно ...
Уміння правильно організувати робочий час дорого коштує. Намагаючись не забути про важливе ділове побачення, хтось старанно виводить хрестик на руці, зав'язує "вузлик на пам'ять", а хтось освоює нові технології, організовуючи час за допомогою комп'ютерних і телефонних планувальників. І все ж самими звичними, зручними, затишними, а значить, майже ідеальними в цьому сенсі були і залишаються щоденники.
Звичайно, щоденник не збудить вранці від сну, але зате здатний допомогти найбільш ефективно спланувати день. Однак при цьому варто задатися питанням, чого саме ви чекаєте від свого друга-щоденника.
Оскільки щоденником належить користуватися 12 місяців, важливо, щоб його «термін придатності» не закінчився раніше. Цього не станеться, якщо внутрішній блок виготовлений з паперу високої якості і прошитий (а не склеєний), крім того, обкладинка зроблена з міцного матеріалу. Найдоступніші за ціною - це обкладинки з полімерних матеріалів, на паперовій основі та ламіновані. За ними слідують матеріали, що імітують натуральну шкіру. Сучасні технології дозволяють настільки точно її копіювати, що іноді доводиться довго розглядати, перш ніж визначити, з чого саме виготовлена обкладинка. Зате і покупець задоволений, і «Грінпіс» не турбується. І все ж самими міцними, бажаними і дорогими є обкладинки з натуральної шкіри, але це вже питання престижу.
|