Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Опалювальний сезон в Житомирі почнеться з 10 жовтня
 
4-10-2012, 13:38  Суспільство

Опалювальний сезон в Житомирі почнеться з 10 жовтня

 
Опалення в Житомирі буде включено вже 10 жовтня.

'ОпалювальнийПро це вчора, на засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради повідомив заступник міського голови Микола Боровець.

Володимир Дебой підписав розпорядження про початок опалювального сезону з 10 жовтня в лікувально-профілактичних установах, дошкільних, шкільних закладах міста, з 15 жовтня 2012 року - в житлових будинках незалежно від форм власності та відомчої належності при середньодобовій температурі зовнішнього повітря нижче 8 градусів С протягом трьох діб.

- Завдання, які отримали відповідні служби по підготовці до нового опалювального сезону в травні 2012 року, сьогодні виконані і міський господарський комплекс готовий до роботи в осінньо-зимовий період, - повідомив Микола Боровець.

За цей час виконано значний обсяг робіт, в тому числі 63 котельні, які обслуговують 945 будинків, 20 лікувальних закладів, 32 дошкільних навчальних заклади, 33 загальноосвітніх школи.

За рахунок власних коштів КП «Теплокомуненерго» в 2012 році виконав значний обсяг робіт, зокрема роботи з реконструкції теплових мереж на суму 4,1 млн. грн., відремонтовано - 4,7 км, виконано капітальний ремонт 4 котлів.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!