Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » В Житомирській області почав працювати притулок для бездомних тварин
 
9-11-2012, 19:39  Суспільство

В Житомирській області почав працювати притулок для бездомних тварин

 
У Коростені, що на Житомирщині, почав свою роботу притулок для бездомних тварин, де крім їх утримання, буде проводиться стерилізація та лікування бродячих собак і кішок.

В Житомирській області почав працювати притулок для бездомних тваринЗ міського бюджету на цей проект влада міста виділила 44 тис. грн.

Одночасно в стаціонарі притулку можуть містяться і проходити необхідні процедури 140 бездомних тварин.

Зараз в місті також працюють 2 громадські організації, які піклуються про тварин. Це громадська організація "Дорога милосердя" і "Центр захисту тварин - Твій друг".

Однак, жителі міста скептично ставляться до проекту.

- Бродячих тварин менше не стане. Притулок для собак і кішок не допоможе вирішити проблему. Дивіться, скільки собак бігає цілими зграями, - коментує Сергій, місцевий житель Коростеня.

Влада Коростеня, у свою чергу, закликають місцевих жителів не залишатися байдужими до проблеми всього міста і вносити посильну допомогу в роботу притулку.

Нагадаємо, депутати Житомирської міської ради в квітні цього року не прийняли Цільову програму регулювання чисельності безпритульних тварин в Житомирі на 2012 - 2020 роки.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!