Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Житомиру чисті вулиці
 
7-11-2013, 05:15  Суспільство

Житомиру чисті вулиці

 
9 млн гри. коштуватиме чистота на вулицях міста, - саме така сума необхідна для придбання трьох новеньких спеціалізованих машин для прибирання, а также стеллажи полочные.
Варто зазначити, що на сьогодні житлово-комунальне господарство Житомира вже має 2 автомобілі, але для 270-ти тисячного міста цього явно недостатньо.

Житомиру чисті вулиці


З метою покращення ситуації з підтримкою чистоти на вулицях міста, керівники житлово -комунальних підприємств Житомира, міський голова Житомира Володимир Дебой та депутати міської ради відвідали Міжнародну спеціалізовану виставку "КомунТех - 2013», що проходила сьогодні у Києві.

Нові машини, що планується придбати для Житомира є найкращими зразками техніки для сфери ЖКГ на міжнародному ринку. За допомогою змінного обладнання вони стають придатними для прибирання вулиць в як влітку, так і взимку.

Вже понад 50 українських міст використовують в своїй практиці такі універсальні автомобілі, які досить ефективно себе зарекомендували.

« Це універсальні автомобілі , кожен з яких має зимове і літнє обладнання. Вони також обладнані GPS - трекерами. Ми будемо бачити місцезнаходження машини в кожну хвилину. Це дозволить контролювати місце і час перебування машини, які дороги вона очищає і з якою швидкістю. Житомир буде мати сучасну лінійку техніки, яка сподіваюся, істотно поліпшить очищення міста », - повідомив мер міста Дебой

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!