Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Житомирській обласній дитячій лікарні – 25 років!!!
 
18-12-2009, 15:38  Суспільство / Медицина

Житомирській обласній дитячій лікарні – 25 років!!!

 
'Житомирській

Житомирська обласна дитяча лікарня відзначає ювілей.

Через кілька днів Житомирська обласна дитяча лікарня відзначить 25-річний ювілей. Заклад було відкрито 29 грудня 1984 року. Оцінити пройдений шлях кількома словами майже неможливо. Проте головний лікар Віктор Марченко, який очолює колектив обласної дитячої лікарні з дня її відкриття, спробував це зробити:

«Великий шлях пройдено, починаючи з організації роботи, впровадження нових технологій. За технічним оснащенням взагалі порівнювати неможливо - зараз ми добре забезпечені імпортною технікою. Але найголовніше це, звичайно, люди. За час роботи в лікарні молоді фахівці, що прийшли на початку, стали висококласними професіоналами. Звичайно, динаміка є і нас це радує. Тому що це слугує дітям, допомагає якісно лікувати, давати шанс на життя».

За 25 років лікарня стала потужним, високопрофесійним, багатопрофільним центром з надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню. За даними комплексної оцінки Міністерства охорони здоров'я України заклад протягом останніх років незмінно входить до першої групи обласних дитячих лікарень з високою ефективністю та якістю діяльності.

'Житомирській

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!