Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Скоро встановлювати автономне опалення буде не вигідно, - мер Житомира Володимир Дебой
 
29-02-2012, 17:50  Технології

Скоро встановлювати автономне опалення буде не вигідно, - мер Житомира Володимир Дебой

 
Мер Житомира Володимир Дебой відмовляє жителів міста від установки систем автономного опалення, оскільки це не тільки призведе до знищення централізованої системи опалення, а й буде економічно не вигідно.

'СкороПро це Володимир Дебой розповів журналістам на прес-конференції з приводу отримання «Житомиртеплокомуненерго» інвестицій від ЄБРР.

Мер упевнений, коли ціна на газ для населення перестане компенсуватися державою, автономне опалення стане невигідним.

«Через установки автономних котлів руйнується система централізованого опалення. В результаті, будинки, які будуть користуватися тільки автономним опаленням, стануть заручниками ціни на газ. Я не впевнений, що політика демпінгу газу для населення буде тривати далі. Зараз «Теплокомуненерго» отримує газ за ціною набагато більшою, ніж ціна для населення. Якщо підняти ціну газу для населення до ринкової - автономне опалення перестане бути вигідним. Не факт, що держава буде компенсувати ціну на газ для населення вічно », - сказав Дебой.

Дебой зазначає, що вартість установки автономного опалення становить близько 25 000 гривень, а це можливість 10 сезонів платити за централізоване опалення 3-х кімнатної квартири. Він упевнений, що кредит ЄБРР, який Житомир отримав для «Теплокомуненерго», дасть можливість безперебійно подавати тепло і гарячу воду в будинки і люди не будуть встановлювати автономне опалення.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!