Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Влада Житомирської області підписали з аптеками меморандум про не підвищення цін
 
7-08-2010, 17:42  Влада

Влада Житомирської області підписали з аптеками меморандум про не підвищення цін

 
6 серпня 2010 між Житомирською обласною державною адміністрацією в особі заступника губернатора Ігоря Орлова та суб'єктами аптечних установ був підписаний Меморандум про співпрацю до 31 грудня 2010 року.

Влада Житомирської області підписали з аптеками меморандум про не підвищення цінЦей Меморандум є відкритим для приєднання всіх суб'єктів аптечних установ, повідомляє головне управління економіки Житомирської облдержадміністрації.

Відповідно до даного Меморандуму, суб'єкти аптечних установ зобов'язуються реалізовувати лікарські засоби і вироби медичного призначення, які визначені в Переліку за цінами, що не перевищує їх максимальні рівні, узгоджені під час підписання меморандуму про співпрацю, і не допускати необґрунтованого зростання цін на них.

Житомирська держадміністрація в свою чергу бере на себе відповідальність здійснювати заходи щодо оптимізації діяльності регіонального фармацевтичного ринку, зокрема, сприяти зменшенню кількості перевірок контролюючими органами.

За матеріалами Житомир.info

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!