Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Китайські бізнесмени зацікавлені вирощувати льон на теренах Житомирської області
 
28-07-2010, 08:33  Господарство

Китайські бізнесмени зацікавлені вирощувати льон на теренах Житомирської області

 
24-25 липня у Житомирі перебувала делегація провінції Хейлунцзян Китайської Народної Республіки на чолі з заступником голови Народного Уряду провінції Хейлунцзян Сунь Яо.

'КитайськіЯк повідомляє прес-служба Житомирської держадміністрації, мета візиту - активація співпраці Житомирської області з провінцією Хейлунцзян КНР, реалізація положень Угоди про міжрегіональну співпрацю в питаннях сприяння торговельно-економічному, науково-технічному, інвестиційному та культурному співробітництву між Житомирською облдержадміністрацією та Народним урядом провінції Хейлунцзян КНР .

Відбулася зустріч заступника голови облдержадміністрації Ігоря Орлова, начальників відповідних управлінь облдержадміністрації, під час якої презентовано інвестиційний потенціал області.

Обговорювалися питання про залучення інвестиційних ресурсів для налагодження спільної діяльності у сфері вирощування та переробки льону на територіях північного регіону області, активізацію взаємин у рамках підписаного 17 січня 2003 Угоди про міжрегіональне співробітництво між Житомирською державною адміністрацією та народним урядом Хейлунцзян Китайської Народної Республіки.У 2009 р. обсяг товарообігу між Житомирською областю та КНР склав майже 13,3 млн. дол США або 18% від загального товарообігу з країнами Азії; за 5 місяців 2010 р. товарообіг з КНР склав 5 млн. дол.США, в т . ч. експорт 235 млн. дол США, імпорт - 4,6 млн. дол США.

За матеріалами Житомир.info

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!