Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Відкритий лист голові Черняхівської районної державної адміністрації Поліщуку Сергію Петровичу.
 
6-11-2010, 16:20  Влада

Відкритий лист голові Черняхівської районної державної адміністрації Поліщуку Сергію Петровичу.

 
Ми, сільські, селищні голови, в цьому листі хочемо висловити свої думки з приводу останніх подій, які відбулися в окремих населених пунктах району. На нашу думку одним із важливих факторів успішної роботи керівника будь-якого рівня є повага до людей, не дивлячись на те, яких політичних поглядів дотримується людина. Те, що відбувається в останній час в районі, демонструє зневагу з боку голови районної державної адміністрації до нас, сільських голів, підриває наш авторитет у територіальній громаді, яка довірила нам представляти та захищати їх інтереси на всіх рівнях.

Відкритий лист голові Черняхівської районної державної адміністрації Поліщуку Сергію Петровичу.Вкрай обурливо поділяти сільських голів на «угодних» або «неугодних» виходячи з міркувань політичних або особистих.
Недопустимо для голови районної державної адміністрації під час проведення зустрічей з жителями громади ігнорувати сільського голову не запрошуючи його на ці зустрічі або навіть не повідомляючи.
Зокрема такі випадки мали місце у Ксаверівській, Селянщинській, Салівській, Городищенській, Головинській та інших сільських, селищних радах.
Звертаємось до Вас, Сергій Петрович, з проханням переглянути свої форми і методи роботи по відношенню до сільських, селищних голів.
Вибори пройдуть, а ми, люди, залишимось жити тут, на нашій Черняхівщині.
Спільно ми повинні скерувати наші зусилля на вирішення соціально важливих для наших людей питань.
Сільські, селищні голови.


За матеріалами газети "Нове життя".

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!