Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Олександра Черпіцького звільняють з посади заступника міністра оборони України
 
13-11-2010, 01:09  Влада

Олександра Черпіцького звільняють з посади заступника міністра оборони України

 
Міністр оборони України Михайло Єжель направив листа голові Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолію Гриценко, в якому повідомив про намір звільнити з посади свого заступника Олександра Черпіцького.

Олександра Черпіцького звільняють з посади заступника міністра оборони УкраїниЯк повідомляється на офіційному сайті Анатолія Гриценка, у зв'язку з серйозними підставами Служба безпеки України не надала Олександру Черпіцькому відповідного дозволу, передбаченого Законом України «Про державну таємницю», що автоматично робить неможливим перебування його на займаній посаді.

«Згідно з рішенням Міністра оборони України на ім'я прем'єр-міністра України направлено подання щодо розгляду на засіданні Кабінету Міністрів України питання про звільнення Черпіцього О.З. з посади у зв'язку з неотриманням позитивного висновку Служби безпеки України щодо надання йому допуску до державної таємниці », - йдеться в листі.
За матеріалами «Журнал Житомира»

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!