Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » На Житомирщині "МНСників" чекає "велика чистка"?
 
8-12-2010, 21:24  Влада

На Житомирщині "МНСників" чекає "велика чистка"?

 
Міністр з питань надзвичайних ситуацій Віктор Балога почне свою діяльність із кадрових чисток.

На Житомирщині "МНСників" чекає "велика чистка"?На сьогоднішньому засіданні Кабміну буде розглянуто питання оптимізації структури Міністерства з питань надзвичайних ситуацій. Згідно з планами Балоги, чиновницький апарат у всіх структурах МНС буде скорочений на 35-70%.

Цю інформацію підтвердили достовырны джерела в центральному апараті відомства.

За словами співрозмовника, скорочення в першу чергу торкнуться керівного складу системи МНС. «Наприклад, ми з 27 генералів в областях залишимо тільки 10, а заступників у кожного буде не по 6-8, як раніше, а по три», - так змалював перспективу скорочень джерело. Не вдасться пересидіти і загону забезпечення (структури, що займається госпчастиною в МНС). У цих підрозділах з 600 чиновників залишиться 420.

Ще півтисячі чиновників будуть звільнені на місцях. Замість них планується набрати рятувальників. Однак при наборі 500 таких фахівців Балога зіткнеться з проблемою непривабливих зарплат, адже вони зараз у МНСників одні з найнижчих. Так, рятувальник, який працює в столиці, отримує в середньому 1900 грн. в місяць.

Зараз, на 760 українців припадає всього один рятувальник. «При реформуванні апарату МНС потрібно зменшити кількість перевіряючих і збільшити число рятувальників», - схвалює плани нового міністра голова парламентського підкомітету з питань техногенної та радіаційної безпеки і надзвичайних ситуацій Володимир Скубенко.

З ним у відомстві згодні. За словами радника міністра Леоніда Пашкевича, його шеф планує скоротити кількість інспекторів, що відповідають за перевірки суб'єктів підприємницької діяльності. «Перевірка підприємств буде автоматизуватися. І в особистому присутності перевіряючого не буде необхідності », - пояснив Пашкевич.

Нагадаємо, Віктор Балога був призначений міністром МНС 12 листопада 2010.

За матеріалами RuporZT

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!