Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Житомир: «Сінокоси» Шелудченко стануть сіножатями Дебоя?
 
20-07-2011, 00:02  Влада

Житомир: «Сінокоси» Шелудченко стануть сіножатями Дебоя?

 
Депутат Житомирської міськради, голова фракції «Фронт змін» Борис Буряченко вважає непрозорою процедуру повернення земель у комунальну власність міста, виділених депутатами минулої каденції під так звані «сінокоси».

Житомир: «Сінокоси» Шелудченко стануть сіножатями Дебоя?Про це Борис Буряченко сказав журналістам, коментуючи розгляд питання на сесії Житомирської міськради 14 липня.

- Якщо ми хочемо цивілізовано підійти до питань розпорядження землею, яка належить громаді міста, ми повинні заявити про це до прийняття рішення. Якщо ми говоримо, що є порушення у виділенні землі, які вчинили депутати минулої каденції, і у нас є бачення, як цю ситуацію виправити, то ми повинні розповідати про це.

Необхідно відкрито заявити, що влада міста хоче продати земельні ділянки на аукціонах і готові максимально наповнити міський бюджет. Ми не хочемо, щоб «сінокоси» Шелудченко стали сіножатями Дебоя.

Якщо така позиція буде зрозуміла і поставлена на голосування, то фракція «Фронту Змін» у Житомирській міськраді її підтримає обов'язково.

А вибіркова ревізія рішень депутатів минулої каденції ні до чого доброго не приведе.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!