Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі вже офіційно немає аеродрому та майже 50 га землі можуть перейти у власність міста
 
24-03-2012, 14:57  Новости Житомира

У Житомирі вже офіційно немає аеродрому та майже 50 га землі можуть перейти у власність міста

 
22 березня на засіданні земельної комісії Житомирської міськради депутати підтримали проект рішення сесії про землі аеропорту.

'УЧлени комісії підтримали проект рішення про відмову дочірньому підприємству «Аеропорт Житомир» ТОВ «Акорд» в поновленні договору оренди земельної ділянки площею 49,7926 га по вул. Авіаторів, 9 в м. Житомирі.

Є рішення департаменту авіаційних перевезень та аеропортів Державіаслужби України від 24.11.2011г. про те, що аеродром «Житомир (Смоківка)» виключено з Державного реєстру цивільних аеродромів України та свідоцтво про його реєстрацію анульовано. Підставою для цього стала відсутність інструкції з польотів в районі аеродрому. Земельна комісія проголосувала за список рекомендацій-доповнень до рішення сесії. Зокрема, ТОВ «Акорд» пропонується протягом місяця (після прийняття рішення) звернутися до міськради для отримання дозволу на складання проекту землевідведення під об'єктами нерухомості за ул.Авіаторов, 9.

Також земельна комісія пропонує не тільки відмовити у поновленні договору оренди, але і зарахувати земельну ділянку площею майже 50 га до земель міської ради, не наданих у власність та користування.

Якщо рішення з доповненнями на сесії Житомирської міськради 29 березня буде прийнято, то, можливо, з часом буде проведений аукціон з продажу не тільки 5,4 га землі по вул.Корольова, 39, але і 49,8 га по ул.Авіаторов, 9 .
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!