Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » На Житомирщині "земельні акти" видаватимуть безкоштовно
 
16-10-2009, 16:08  Новости Житомира

На Житомирщині "земельні акти" видаватимуть безкоштовно

 
'На

Постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.09 № 844 «Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України у 2009 році», зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.09 № 901 «Про додаткові заходи щодс врегулювання земельних відносин», на підставі ст. 33 Закону України «Пре місцеве самоврядування в Україні» затверджено порядок безоплатного оформлення та видачі громадянам України державних актів на право власності на земельні ділянки.
Цей Порядок визначає спрощену процедуру безоплатних оформлення та видачі громадянам України у 2009 році державних актів на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель, ведення особистого селянського господарства в межах населених пунктів та садівництва у розмірах, визначених статтею 121 Земельного кодексу України (2768-14), після прийняття рішення про передачу громадянам безоплатно у приватну власність земельних ділянок
-органами місцевого самоврядування - відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 р. N 15-92 ( 15-92 ) "Про приватизацію земельних ділянок";
-органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади - відповідно до статті 118 Земельного кодексу України (2768-14).

Рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради №674 від08.10.09 р. визначено уповноважену особу, яка має приймати заяви та документи для подальшої передачі в управління Держкомзему у м.Житомирі.

Житомирянам, які підпадають під дію даної Постанови, для одержання державних актів на право власності на земельні ділянки слід звернутися протягом жовтня – грудня в управління регулювання земельних відносин Житомирської міської ради. Адреса: м.Житомир, майдан ім..С.П.Корольова 6, кабінет №27. Дні прийому - понеділок, вівторок кожного тижня (окрім тих днів, які припадають на святкові). Телефон для довідок: 37-50-39. Дні прийому в управлінні земельних ресурсів Житомирської міської ради обумовлений днями передачі заяв в управління Держкомзему.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!