Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі закінчилися роботи з благоустрою міста
 
21-11-2011, 21:44  Суспільство

У Житомирі закінчилися роботи з благоустрою міста

 
З 17 жовтня по 18 листопада 2011 року, в Житомирі проводився загальноміський місячник з благоустрою міста.

У Житомирі закінчилися роботи з благоустрою містаНа офіційному сайті міськради з'явилася інформація про те, що роботи з благоустрою в місті повністю завершені.

У рамках заходу, трудові колективи і окремі жителі міста прибирали прилеглі території, а в кінці місячника ще й працівники Житомирського міськвиконкому та міської ради вийшли на вулиці з мітлами і лопатами.

Щоб прибирання міста не пройшла непомітною, для завершального штриха, запросили місцевих журналістів.

Чиновники різних рангів і профілів прибрали більше десятка вулиць Житомира. Працювали навіть у приватному секторі.

Однак, місцеві жителі не підтримали ідеї спільної прибирання з можновладцями.

- З власниками приватного сектора проблема, їх 5 метрів зеленої зони, крім них ніхто не прибере, - каже Віталій Шевчук, заступник начальника Управління комунального господарства Житомира.

За словами Шевчука, за прибирання вулиць нагороджувати держслужбовців не будуть, бо це - їхні свідомий вчинок.

За результатами робіт, було очищено 2 000 кв.м. квітників, висаджено майже 11 000 саджанців дворічних квітів, обрізано і приховано на зиму 1861 кущів троянд, очищено близько 90 000 кв.м газонів від опалого листя і сміття, вивезено сміття та листя з об'єктів благоустрою, зрізано 84 аварійних та сухих дерев, висаджено 3 дерева.

Також, згідно зі звітом, приведені в порядок Польське та Смілянський кладовища, зокрема, зрізано і вивезено 6 аварійних дерев на Смолянському і Польському кладовищах, вивезено сміття з кладовищ міста, завезені тирсу на Корбутівський цвинтар і утеплено 12 секторів для проведення поховань взимку, заготовлено достатню кількість піскосуміші.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!