Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Чи буде вода у Житомирі?
 
27-10-2009, 22:44  Новости Житомира

Чи буде вода у Житомирі?

 
'Чи

Через посуху, в Тетереві не вистачило води для забезпечення Житомира і зараз до міста подається вода з річок Гуйва та Гнилоп’ять. Тож, мабуть, чи не найбільше дощовій погоді зраділа комунальна структура «Житомирводоканал».
Нагадаємо, що через зниження (до критичних позначок) рівня води на водосховищі «Відсічне», яке забезпечує місто, перед підприємством постали серйозні інженерні завдання перерозподілу водних ресурсів. Як рятували ситуацію, не чекаючи милості від природи, доповів на засіданні виконкому міськради директор водоканалу Ярослав Мельник:
"Річки Тетерів сьогодні в місті немає. Вона закінчується в районі села Побитівка за нашою греблею. Ми відновили роботу насосної станції і сьогодні вона перекачує воду з річок Гуйва та Гнилоп’ять для поповнення води у річці Тетерів".
Настання дощової погоди дещо врівноважило ситуацію, але загальна проблема зневоднення основної артерії міста напередодні зимового періоду потребує запасних варіантів, – каже Ярослав Мельник:
"Ми відпрацювали питання з водгоспами. У верхів’ях є ще мільйон 600 тисяч кубометрів води, з яких можна зробити попуски у водосховище. Таке розпорядження вже підготовлено. Зиму ми переживемо. Також, щоб мати запас, відпрацьовуємо питання закупівлі ще двох насосів, і тоді зможемо в будь-який момент перекидати до 80 тисяч кубометрів води до водосховища «Відсічне» у такі вже край важкі періоди".
Використання додаткової насосної станції, за розрахунками фахівців, у будь-якому разі забезпечить безперебійне водопостачання обласного центру до весни. Проте, задоволення це – не з дешевих. Лише на роботу насосів в місяць витрачається 50-60 тисяч гривень, крім того додаткових коштів потребує загальне обслуговування станції. На це, звичайно, коштів не передбачалося.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!