Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » На прибирання листя в Житомирі покликані люди і сучасна техніка
 
10-11-2011, 16:02  Новости Житомира

На прибирання листя в Житомирі покликані люди і сучасна техніка

 
За 3 тижні роботи комунальниками з вулиць Житомира було вивезено близько 500 машин листя і сміття - повідомив заступник начальника комунального господарства Житомирської міськради Віталій Шевчук.

На прибирання листя в Житомирі покликані люди і сучасна технікаПершими результатами осінньої прибирання і організацією роботи він задоволений. Головне, каже, що прохання підготуватися до зими почули підприємства і організації. Найгірша ситуація як завжди в приватному секторі.
- Люди почули, і це видно саме по наших вулицях, з прибирання листя, так як листя в першу чергу для наших автомобілів потрібно згребти на купу, - заявив Шевчук.

Головним помічником людей у прибиранні є техніка. І хоча її відчутно бракує - з завданнями справляються.

- На сьогоднішній день, наявних автомобілів, відповідно до потреби, в наявності лише 40%. Тобто, якщо брати з розрахунку протяжність вулиць міста Житомир та за нормативами необхідну кількість автомобілів для їх збирання - приблизно 40% ми забезпечені, - пояснює Шевчук.

З 40 одиниць прибиральної техніки лише 3 одиниці відносно нові і сучасні.

Найчастіше застосовують «JOHNSTON - вуличний пилосос». Взимку його перебудовують для прибирання снігу.
Також є машина для прибирання тротуарів «City-cat», а найбільш ефективною вважають «SCANDIA» - вона щітками прибирає з тротуару сміття, листя і все що там валяється.

Через конвеєр сміття подається на вантажівку. При цьому вона ще витирає мокрими щітками поверхню, щоб пилу не було.

У цьому році автопарк шляховиків поповнився двома одиницями.

- Особисто мер Житомира цікавиться сучасною збиральною технікою для автомобільних доріг. І ми - дорожники за це йому вдячні, - заявив Шевчук. Також він запевнив, що до зими вся наявна техніка повністю готова.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!