Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Земельна комісія Житомирської міськради проти продажу на аукціоні 0,3 га землі по вул. Черняховського
 
1-12-2011, 13:10  Новости Житомира

Земельна комісія Житомирської міськради проти продажу на аукціоні 0,3 га землі по вул. Черняховського

 
30 листопада депутатська комісія з питань містобудування, архітектури та землекористування Житомирської міськради прийняла рішення з питання затвердження земельної ділянки площею близько 0,3 га по вул. Черняховського, 101-а для продажу на земельному аукціоні.

Земельна комісія Житомирської міськради проти продажу на аукціоні 0,3 га землі по вул. ЧерняховськогоНа одному з попередніх засідань члени комісії проголосували за те, щоб відкласти питання для подальшого вивчення. Заступнику голови земельної комісії Володимиру Кропивницькому було доручено вивчити це питання.

«Ця земельна ділянка відповідно до чинного Генплану (прийнятий у 2001 році і дійсний до 2016 року) призначена для зелених насаджень. Згідно звітів тепломереж і водоканалу - є обмеження для використання цієї ділянки землі. Крім того, по цій ділянці проходить діюча дорога - провулок Річковий, а в запропонованій схемі земельної ділянки цієї дороги вже немає. Є проблеми і з електроенергією - потужності існуючого кабелю не повністю вистачає на навколишні будинки, не говорячи вже про новий об'єкт », - поінформував Кропивницький.Якщо врахувати ці та інші обмеження, то площа земельної ділянки скоротиться в 10 разів, до 0,03 га і це за умови, якщо прибрати діючу дорогу. Володимир Кропивницький запропонував або відкласти це питання для подальшого вивчення або взагалі відмовитися від продажу цієї земельної ділянки на аукціоні.

Голова земельної комісії Микола Туфанов назвав цей район міста «житомирським академмістечком» і якщо побудувати там ще одну будівлю між кооперативним коледжем і технологічним університетом, то студентам нікуди буде навіть вийти на перерву, посидіти на лавочках.

«Там має бути так, як біля кінотеатру «Космос», як біля Королівської райради - сквер, щоб там студенти могли прогулюватися. 2-3 тисячі студентів - куди їм подітися в перервах між парами? », - Сказав Туфанов.

Голова комісії поставив питання на голосування пропозицію: зняти це питання з розгляду сесії. Ця пропозиція була прийнята більшістю голосів: 9 депутатів - «за», 2 - «утрималися» (всього у складі земельної комісії 15 депутатів).
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!