Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Депутати Житомирської міськради не дозволили квіткарям побудувати павільйон за 1,5 мільйона
 
8-12-2011, 12:07  Новости Житомира

Депутати Житомирської міськради не дозволили квіткарям побудувати павільйон за 1,5 мільйона

 
На сесії Житомирської міськради 7 грудня депутати розглядали питання про впорядкування місць для торгівлі квітами на Московській.

Депутати Житомирської міськради не дозволили квіткарям побудувати павільйон за 1,5 мільйонаУ проекті рішення сесії про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок пропонувалося КП «Інспекція з благоустрою м.Житомира» передати 0,009 і 0,018 га вздовж вулиці Московської, 8-10. Цільове призначення - будівництво та обслуговування будівель торгівлі.

Земельна комісія рекомендувала відмовити, тобто не давати землю комунальному підприємству.

Начальник Інспекції з благоустрою, депутат міськради від Партії регіонів Юрій Самборський і представниці асоціації квіткарів Житомира представили проект «Квіткового пасажу» - павільйону, який буде встановлений замість наметів на Московській.

За словами представниці квіткарів, вартість проекту 1,2-1,5 млн.грн. і там будуть передбачені соціальні місця для незаможних, для тих, хто сезонно вирощує квіти на продаж, а не займається цим постійно. Жінка запевняла, що побудований павільйон стане окрасою вулиці Московської. Об'єкт планують побудувати за гроші квіткарів.

«Якщо візьме в оперативне управління даний об'єкт Інспекція з благоустрою, то там буде нормальний об'єкт побудований, як годиться, красиво. Якщо цього не зробити - там буде бардак », - пояснював Самборський і просив сесію не підтримувати рекомендації земельної комісії.

Депутат міськради (фракція «Рідне місто»), екс-заступник мера Ігор Гундич нагадав, що питання про переселення квіткарів з вулиці Московської розглядається не один рік і для його вирішення треба просто мати силу волі.

«Потрібно сьогодні мати силу волі і відмовити Інспекції з благоустрою, а квіткарям знайти інше місце. Крім того, запропонований проект, який коштує як мінімум 1,5 млн. доларів, закриває фасад будівель по Московській, які можна відреставрувати і вони дійсно прикрасять вигляд вулиці », - сказав Гундич.

Депутати Житомирської міськради не дозволили квіткарям побудувати павільйон за 1,5 мільйонаДепутати більшістю голосів підтримали пропозицію земельної комісії: відмовити КП «Інспекція з благоустрою м.Житомира» у дозволі на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок вздовж вулиці Московської, 8-10.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!